Narzędzia i wiedza, jak realizować procesy HRM, by wspierały osiąganie celów biznesowych firmy w zgodzie z obowiązującym prawem.

Zamów prezentację

Baza gotowych procedur, wzorów, studiów przypadków, porad, raportów i narzędzi pomocnych w codziennej pracy działów HR.

Dowiedz się więcej

 

Czym jest Serwis HR?


Serwis HR to aktualizowany codziennie program online, w którym znajdziesz narzędzia i porady niezbędne do realizacji procesów HRM. Zawiera gotowe procedury, przykłady dokumentów, studia przypadków, porady, raporty rynkowe oraz narzędzie do zarządzania szkoleniami GEN - kreator szkoleń. Dostarcza inspiracji do wdrażania nowych rozwiązań i optymalizacji procesów biznesowych.

Ale zyskujesz znacznie więcej…

Niezbędna wiedza

Serwis powstał z myślą o pracownikach działów HR, którzy w tym samym czasie realizują kilka projektów, muszą być na bieżąco ze zmianami w przepisach prawa pracy i podejmują istotne decyzje.

Program stanowi wsparcie w codziennej pracy. Regularnie zamieszczamy w nim kompleksowe opracowania bieżących tematów.
Nie musisz już wyszukiwać informacji w różnych źródłach ani potwierdzać ich prawdziwości.

Zobacz, jakie treści publikujemy >>

Aktualne informacje

Nad jakością treści publikowanych w serwisie HR czuwają redaktorzy merytoryczni a na pytania zadawane przez użytkowników odpowiadają eksperci i specjaliści z zakresu prawa pracy, płac i ubezpieczeń społecznych.
Codzienna aktualizacja serwisu daje Ci pewność, że korzystasz ze sprawdzonych informacji a decyzje podejmujesz w zgodzie z przepisami prawa.

Zobacz, o czym piszemy >>

Narzędzia do pracy

Serwis HR to również obszerny zbiór narzędzi wspierających w realizacji projektów HRM.  Znajdziesz w nim m.in. karty kompetencji, kalkulatory, procedury HR, klasyfikacje.

Zobacz pełną zawartość programu >>

Konsultacje specjalistów

W ramach Serwisu HR możesz korzystać z opcji konsultowania swoich wątpliwości z ekspertami i specjalistami drogą telefoniczną lub e-mailową. Zyskujesz również dostęp do bazy odpowiedzi na pytania zadane przez użytkowników programu. Korzystaj z doświadczenia innych i zobacz, jak rozwiązują trudne zadania.

Poznaj naszych ekspertów >>

Centrum Pomocy Profesjonalisty

Serwis HR daje Ci dostęp do profesjonalnej bazy informacji, dzięki której błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na pytania z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i bhp. W ramach usługi pytania możesz zadawać telefonicznie lub e-mailowo. Odpowiedzi możesz również wyszukiwać w obszernej bazie pytań już zadanych przez innych użytkowników programu.

 

Doradztwo telefoniczne

Eksperci i specjaliści odpowiedzą na zadane przez Ciebie pytanie, pomogą wypracować najlepsze rozwiązanie i wesprą w podejmowaniu decyzji praktycznymi poradami.
Infolinia Serwisu HR jest dostępna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 17.00, w ramach wersji Gold i Prestige.

Dowiedz się więcej o Centrum Pomocy Profesjonalisty >>

Zadawanie pytań e-mailem

Indywidualne sytuacje możesz również konsultować, wysyłając zapytanie na adres e-mail. W ciągu maksymalnie 7 dni roboczych otrzymasz odpowiedź udzieloną przez naszych ekspertów i specjalistów. Wskażą w niej najlepsze dla Ciebie rozwiązanie oraz wyjaśnią jego zasadność.
Możliwość konsultowania indywidualnych sytuacji udostępniamy w wersji Gold i Prestige.

Dowiedz się więcej o Centrum Pomocy Profesjonalisty >>

Baza pytań i odpowiedzi

Baza pytań i odpowiedzi to alternatywa dla opcji zadawania pytań bezpośrednio. O dowolnej porze możesz skorzystać z bazy ponad 15 000 odpowiedzi na pytania zadane przez innych użytkowników serwisu i szybko odnaleźć odpowiedź na nurtujące Cię zagadnienie.
Korzystanie z bazy pytań i odpowiedzi to wygodne rozwiązanie – szczególnie, kiedy rozwiązanie potrzebne jest na już.
Opcja dostępna w każdej wersji programu.

Dowiedz się więcej o Centrum Pomocy Profesjonalisty >>

Na pytania zadawane przez użytkowników programu odpowiadają:

Skibińska Małgorzata

Specjalista z zakresu prawa pracy, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Sobieska Maria

Ekspert z zakresu prawa pracy, płac i ubezpieczeń społecznych. Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa na Wydziale Prawa.

Sokołowska Anna

Prawnik, ekspert z zakresu prawa pracy, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

Baza wiedzy Serwisu HR