Serwis w nowym wydaniu

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy LEX korzystanie z programu stało się wygodniejsze. Szybko znajdziesz niezbędne informacje i dokumenty!

Zamów prezentację

Codzienna pomoc w wypełnianiu obowiązków związanych z budownictwem

Serwis Budowlany to wygodny serwis, dzięki któremu w prosty i efektywny sposób zrealizujesz zadania z zakresu prawa budowlanego. Zawiera komplet informacji dotyczących prawa budowlanego.

Zamów prezentację

Z myślą o Budownictwie

Serwis Budowlany to lider w zakresie specjalistycznej informacji prawnej dotyczącej budownictwa.

 

Serwis Budowlany to zaprezentowane w przyjazny sposób informacje z dziedziny prawa budowlanego, mieszkaniowego i nieruchomości oraz wybrane elementy z zakresu ochrony środowiska dla inwestorów, projektantów, wykonawców, inspektorów nadzoru budowlanego, właścicieli i zarządców nieruchomości.

Wsparcie ekspertów

Możesz polegać na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, którzy w kompleksowy sposób odpowiedzą na Twoje indywidualne pytania. Uzyskujesz fachową pomoc w rozwiązaniu problemów w konkretnych sytuacjach zawodowych.

Dowiedz się więcej o Serwisie Budowlanym >>

Oszczędzasz czas

Serwis Budowlany pomoże Ci w efektywnym wypełnianiu obowiązków dzięki dostępnym „od ręki” narzędziom, kalkulatorom i edytowalnym wzorcom dokumentów. Wszystkie niezbędne materiały masz w jednym miejscu dostępnym 24h na dobę.

Dowiedz się więcej o Serwisie Budowlanym >>

Oszczędzasz pieniądze

Otrzymujesz komplet informacji prawnej, komentarzy eksperckich, praktycznych porad i narzędzi do skutecznej realizacji zadań – nie musisz szukać innych rozwiązań, usług firm doradczych czy informacji na stronach urzędów. Wszystko co ważne i potrzebne znajdziesz w Serwisie Budowlanym.

Dowiedz się więcej o Serwisie Budowlanym >>

Zawsze na bieżąco

Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane, a o planowanych zmianach z zakresu budownictwa informujemy Cię z wyprzedzeniem. Podejmujesz decyzje w oparciu o aktualne przepisy prawne.

Dowiedz się więcej o Serwisie Budowlanym >>

Baza wiedzy Serwisu Budowlanego

Klienci o Serwisie Budowlanym

 

„Serwis Budowlany jest przydatny w pracy, przy tym prosty w obsłudze, a treść ma dostosowaną do naszych potrzeb. Dodatkowo program jest zdecydowanie bardziej zrozumiały w obsłudze od innych. Ciekawym pomysłem jest podgląd online. W ocenie pracowni Kanon Serwis Budowlany służy pomocą w codziennej pracy, dostarczając jednocześnie różnego rodzaju informacji do wykorzystania jak np. wycena nieruchomości.”
KANON mgr inż. arch. Grzegorz Chojnacki

 

Serwis Budowlany to program, z którego korzystam w mojej codziennej pracy. Zmieniające się przepisy sprawiają, ze specjaliści w dziedzinie budownictwa zmuszeni są do korzystania z różnych form wsparcia. Serwis jest dobrym narzędziem dla fachowców niemających prawniczego wykształcenia. W logiczny i przejrzysty sposób pokazuje poszczególne przepisy, zawiera też najpotrzebniejsze normy. Wersja internetowa daje szanse monitorowanie zmian na bieżąco.
TRYBOŃ PPI