Serwis w nowym wydaniu

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy LEX korzystanie z programu stało się wygodniejsze. Szybko znajdziesz niezbędne informacje i dokumenty!

Zamów prezentację

Praktycznie o ochronie zdrowia

Codzienna pomoc w interpretacji oraz praktycznym zastosowaniu przepisów prawa ochrony zdrowia w przychodni, aptece, praktyce lekarskiej.

Zamów prezentację

Wsparcie ekspertów

Gwarantujemy rozwiązanie indywidualnych problemów i wyjaśniamy stosowanie przepisów w konkretnych sytuacjach zawodowych.

Zamów prezentację

Unikalne komentarze ekspertów

Autorskie dokumenty koncentrujące się na praktycznych aspektach omawianego zagadnienia, z podaniem przykładów, konkretnych wskazówek i rozwiązań.

Zamów prezentację

Poznaj możliwości Serwisu Prawo i Zdrowie

Serwis Prawo i Zdrowie to wyselekcjonowana wiedza dopasowana do obowiązków i wymagań stawianych przed pracownikami placówek leczniczych.

Wsparcie ekspertów

Możesz polegać na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, którzy w kompleksowy sposób odpowiedzą na Twoje indywidualne pytania. Uzyskujesz fachową pomoc w rozwiązaniu problemów w konkretnych sytuacjach zawodowych.

Dowiedz się więcej o Serwisie Prawo i Zdrowie >>

Oszczędzasz czas

Serwis Prawo i Zdrowie pomoże Ci w efektywnym wypełnianiu obowiązków dzięki dostępnym „od ręki” narzędziom, komentarzom  i edytowalnym wzorcom dokumentów. Wszystkie niezbędne materiały masz w jednym miejscu dostępnym 24h na dobę.

Dowiedz się więcej o Serwisie Prawo i Zdrowie >>

Oszczędzasz pieniądze

Otrzymujesz komplet informacji prawnej, komentarzy eksperckich, praktycznych porad i narzędzi do skutecznej realizacji zadań – nie musisz szukać innych rozwiązań, usług firm doradczych czy informacji na stronach urzędów. Wszystko co ważne i potrzebne znajdziesz w Serwisie Prawo i Zdrowie.

Dowiedz się więcej o Serwisie Prawo i Zdrowie >>

interfejs-1

Baza wiedzy Serwisu Prawo i Zdrowie

Eksperci Serwisu Prawo i Zdrowie

Jest współautorem książki z zakresu prawa europejskiego oraz prelegentem na licznych konferencjach sektora farmaceutycznego i biomedycznego.

Radca prawny, praktyk z doświadczeniem w zakresie spraw związanych z prawem medycznym oraz ubezpieczeń zdrowotnych.

Partner w Kancelarii Fortak & Karasiński Radcowie Prawni.Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe, obejmujące wiele dziedzin prawa medycznego.

Dorota Karkowska

Doktor nauk prawnych

Głównym obszarem zainteresowań badawczych i dydaktycznych autorki są zagadnienia prawa medycznego, ubezpieczeń zdrowotnych i ochrony praw człowieka.