Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Rozwiązuje wszelkie problemy kadrowe. Sprawdź, gdzie znaleźć zawsze aktualne informacje i rozwiązania najczęstszych problemów krok po kroku.

Zamów prezentację

Czym jest Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych?

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych to kompendium zawsze aktualnej wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Najlepsze narzędzie tworzone z myślą o pracodawcy. To 24-godzinny dostęp online do stale aktualizowanych materiałów przygotowywanych przez uznanych ekspertów i praktyków.

 

 

Niezbędna wiedza

W serwisie zostały zebrane wszystkie niezbędne materiały, komentarze, przepisy i zagadnienia, a także wskazówki rozwiązania problemów dotyczących prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Nie musisz szukać informacji nigdzie indziej ani potwierdzać ich prawdziwości w kilku źródłach.

Dowiedz się więcej o Serwisie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych >>

Centrum Pomocy Profesjonalisty

Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych daje Ci dostęp do profesjonalnej bazy informacji, dzięki której błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na pytania z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i bhp.

 

 

Eksperci Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Skibińska Małgorzata

Specjalista z zakresu prawa pracy, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Sobieska Maria

Ekspert z zakresu prawa pracy, płac i ubezpieczeń społecznych. Absolwentka Wyższej Szkoły Handlu i Prawa na Wydziale Prawa.

Sokołowska Anna

Prawnik, ekspert z zakresu prawa pracy, w tym bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

Baza wiedzy Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

Praktycy o Serwisie Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych

 

„Dużym plusem serwisu jest możliwość zadawania pytań drogą elektroniczną. Klienci serwisu nie są pozostawieni sami sobie i mogą liczyć na pomoc merytoryczną ze strony redakcji. Z zadowoleniem stwierdzamy, że to najszybsza profesjonalna pomoc, z jakiej dotychczas korzystaliśmy”.
Dyrektor Finansowy, Zakład Automatyki KOMBUD S.A. w Radomiu

 

„Cieszę się, że w razie wątpliwości mam możliwość zwrócenia się do Państwa z prośbą o pomoc.”
Halina Walczak Specjalistka ds. kadrowych, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku