Serwis w nowym wydaniu

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy LEX korzystanie z programu stało się wygodniejsze. Szybko znajdziesz niezbędne informacje i dokumenty!

Zamów prezentację

Poruszamy i opracowujemy najważniejsze tematy w oświacie!

Zorganizuj pracę zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami - bez stresu i z pewnością, że korzystasz ze wsparcia ekspertów.

Zamów dostęp testowy

Korzystaj z gotowych i sprawdzonych wzorów dokumentów!

Plany nadzoru pedagogicznego, procedury, raport z ewaluacji...przygotowywanie dokumentacji nie musi być już tak czasochłonne.

Zamów prezentację

Zapewniamy fachową pomoc w rozwiązaniu problemów w konkretnych sytuacjach zawodowych.

Lidia Marciniak, Wydawca Prawa Oświatowego oraz Prawa Oświatowego dla Przedszkoli

Zamów prezentację

Kompleksowa informacja prawna

Serwis stanowi kompletną bazę informacji prawnej na temat funkcjonowania szkół i placówek oświatowych, praw i obowiązków dyrektorów szkół i nauczycieli, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji kadry pedagogicznej, współpracy z organem prowadzącym. Udostępniamy narzędzia będące ułatwieniem w codziennej pracy. Oferujemy dwie wersje serwisów dopasowanych do potrzeb i funkcjonowania konkretnych placówek. Serwis zapewnia komfort pracy poprzez zebranie wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu oraz przejrzystą i wygodną organizację informacji.

interfejs-1

Indywidualna opieka eksperta

Możesz polegać na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, którzy w kompleksowy sposób odpowiedzą na Twoje indywidualne pytania. Uzyskujesz fachową pomoc w rozwiązaniu problemów w konkretnych sytuacjach zawodowych. Ekspert odpowie na Twoje pytanie. Odpowiedź otrzymasz mailowo w ciągu 7 dni roboczych.

Dowiedz się więcej o serwisie Prawo Oświatowe >>

Kalendarz zadań dyrektora

Wykaz ważnych terminów, w formie kalendarza szkolnego. Spis obowiązków dyrektorów w związku z realizacją zadań oświatowych wraz z podstawą prawną i wzorami dokumentów gotowymi do wykorzystania. Jest to autorski materiał opracowany przy pomocy informacji z MEN, CKE, OKE.

Dowiedz się więcej o serwisie Prawo Oświatowe >>

Analiza problemów prawnych

Kompleksowa analiza problemów prawnych i organizacyjnych wraz komentarzami, podstawą prawną, orzecznictwem, pytaniami i wzorami dokumentów. Rozwiązanie problemów z serwisem „Prawo Oświatowe” jest w zasięgu ręki.

Dowiedz się więcej o serwisie Prawo Oświatowe >>

Oszczędność czasu

Serwis Prawo Oświatowe pomoże Ci w efektywnym wypełnianiu obowiązków dzięki dostępnym „od ręki” narzędziom, edytowalnym wzorom dokumentów i kalkulatorom. Wszystkie niezbędne materiały masz w jednym miejscu dostępnym 24h na dobę.

Dowiedz się więcej o serwisie Prawo Oświatowe >>

Oszczędzasz pieniądze

Otrzymujesz komplet informacji prawnej, komentarzy eksperckich, praktycznych porad i narzędzi do skutecznej realizacji zadań – nie musisz szukać innych rozwiązań, usług firm doradczych czy informacji na stronach urzędów. Wszystko co ważne i potrzebne znajdziesz w Prawie Oświatowym.

Dowiedz się więcej o serwisie Prawo Oświatowe >>

Zawsze na bieżąco

Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane , a o planowanych zmianach z zakresu obowiązków środowiskowych informujemy Cię z wyprzedzeniem. Podejmujesz decyzje w oparciu o aktualne przepisy prawne.

Dowiedz się więcej o serwisie Prawo Oświatowe >>

Baza wiedzy Serwisu Prawo Oświatowe

Klienci o Prawie Oświatowym

Dyrektorzy i inni zarządzający oświatą, a także pracownicy przyznają, że gubią się w gąszczu przepisów i nie nadążają za zmianami. Przepisy prawa oświatowego i prawa pracy są bowiem permanentnie zmieniane i "czyszczone". (...) W tej sytuacji program taki jak "Prawo Oświatowe", który szybko ujednolica teksty ustaw i rozporządzeń jest dla zarządzających oświatą niemal dziełem opatrznościowym.
Teresa Konarska odpowiedzialna za dział prawny "Głosu Nauczycielskiego"
Możliwość zadawania pytań poprzedzona bazą podobnych pytań i odpowiedzi nieprawdopodobnie skraca czas dostępu do interesującej nas informacji. Wielokrotnie przy różnego rodzaju problemach Prawo Oświatowe wspomaga nie tylko mnie, ale nauczycieli pracujących w szkole. Korzystanie jest proste i nie wymaga specjalnych kursów czy szkoleń, wymaga tylko szukania przez wyszukiwarkę określonych treści.
Dyrektor Szkoły Publiczne Gimnazjum nr 1 im Jana Pawła II w Ząbkach