Eksperci do Twojej dyspozycji

Możesz polegać na wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów, którzy w kompleksowy sposób odpowiedzą na Twoje indywidualne pytania. Uzyskujesz fachową pomoc w rozwiązaniu problemów w konkretnych sytuacjach zawodowych.

Zamów prezentację

Pomoc w wypełnianiu obowiązków środowiskowych

Prawo Ochrony Środowiska to wygodny serwis, dzięki któremu w prosty i efektywny sposób zrealizujesz zadania z zakresu prawa ochrony środowiska. Zawiera komplet informacji dotyczących prawa ochrony środowiska oraz związane z nimi wybrane elementy z zakresu prawa budowlanego, bhp, ochrony danych osobowych.

Zamów prezentację

Każdy ma obowiązki środowiskowe

Niezależnie od branży, wielkości organizacji czy rodzaju własności – jesteś zobowiązany do wypełniania obowiązków środowiskowych związanych z Twoją działalnością. Prawo Ochrony Środowiska to wyselekcjonowana wiedza dopasowana do obowiązków i wymagań różnych organizacji. To wygodny serwis,dzięki któremu w prosty i efektywny sposób wypełnisz wszystkie swoje obowiązki środowiskowe.

Baza wiedzy Serwisu Prawo Ochrony Środowiska

Klienci o POŚ

 

Publikacja jest zwarta, czytelna, logicznie ustawiona, a przez to intuicyjna w obsłudze. Zawiera, moim zdaniem, wszystko czego potrzebuję na moim stanowisku w zakresie prawa ochrony środowiska.(...) Generalnie gratuluję publikacji!
Jerzy Urban specjalista systemu środowiskowego i Ochrony Środowiska, Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. Bydgoszcz

 

Program Prawo Ochrony Środowiska całkowicie zaspokaja zapotrzebowanie informacji w tym zakresie działalności przedsiębiorstwa.
Grażyna Kaniecka specjalista ds. ochrony środowiska i BHP, Wojskowe Zakłady Lotnicze nr2 Kancelaria