Serwis w nowym wydaniu

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy LEX korzystanie z programu stało się wygodniejsze. Szybko znajdziesz niezbędne informacje i dokumenty!

Zamów prezentację

Centrum Pomocy Profesjonalisty

Z Vademecum Głównego Księgowego już nigdy się nie pomylisz. Z całodobowym dostępem do Centrum Pomocy Profesjonalisty możesz w każdej chwili rozwiązać księgowe i podatkowe wątpliwości, korzystając z porad doświadczonych doradców podatkowych i biegłych rewidentów.

Dowiedz się więcej

Vademecum Głównego Księgowego

Wygodne narzędzie i niezastąpiony sprzymierzeniec w pracy osób podejmujących ważne decyzje podatkowe: głównych księgowych i księgowych, zarówno w firmach, jak i w biurach rachunkowych.

Zamów prezentację

Centrum Pomocy Profesjonalisty

Vademecum Głównego Księgowego daje Ci dostęp do profesjonalnej bazy informacji, dzięki której błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na pytania z zakresu podatków oraz rachunkowości finansowej.

 

 

Czym jest Vademecum Głównego Księgowego?

Vademecum Głównego Księgowego to publikacja elektroniczna prezentująca informacje z dziedziny prawa podatkowego i rachunkowości oraz wybrane elementy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa Unii Europejskiej.

 

 

Niezbędna wiedza

W serwisie zostały zebrane wszystkie niezbędne materiały, komentarze, przepisy i zagadnienia, a także wskazówki rozwiązania problemów dotyczących podatków i rachunkowości oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Nie musisz szukać informacji nigdzie indziej ani potwierdzać ich prawdziwości w kilku źródłach.

Dowiedz się więcej o Vademecum Głównego Księgowego >>

Indywidualne doradztwo

Korzystając z serwisu możesz liczyć na pomoc ekspertów udzielających porad telefonicznie lub drogą mailową (doradztwo mailowe dostępne dla użytkowników wersji Gold, doradztwo mailowe i infolinia ekspercka dostępne dla użytkowników wersji Platinum).

Dowiedz się więcej o Vademecum Głównego Księgowego >>

Na Twoje pytania odpowiedzą:

Geliński Piotr

Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Gumola Mariusz

Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

Postrzech Łukasz

Doradca podatkowy, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Baza wiedzy Vademecum Głównego Księgowego

Praktycy o Vademecum Głównego Księgowego

 

"Vademecum Głównego Księgowego zawiera aktualizację przepisów niezbędnych finansistom (...) oraz daje możliwość zadawania pytań ekspertom, co jest niezbędne w każdej firmie, nie tylko w biurze rachunkowym, takim jak moje."
Rafał Wójcik Prezes zarządu, BORA Projekt Sp. z o.o. z Warszawy

 

"Praca z Vademecum Głównego Księgowego jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Wydawnictwo zapewnia mi bieżący dostęp do aktualnych przepisów, wyjaśnień oraz szybko udzielanych porad, co dziś jest niezbędne do prawidłowej pracy. Poleciłabym tę publikację wszystkim zajmującym się finansami w firmie (...)."
Halina Jerzyk Dyrektor Finansowy, Ceramika Budowlana LEWKOWO Sp. z o.o. w Lewkowie Starym