Serwis w nowym wydaniu

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy LEX korzystanie z programu stało się wygodniejsze. Szybko znajdziesz niezbędne informacje i dokumenty!

Zamów prezentację

Vademecum Głównego Księgowego Administracja

Wygodne narzędzie i niezastąpiony sprzymierzeniec w pracy osób podejmujących ważne decyzje podatkowe: głównych księgowych i księgowych, zarówno w firmach, jak i w biurach rachunkowych.

Zamów prezentację

Z myślą o księgowych

Vademecum Głównego Księgowego Administracja to serwis online, w którym znajdziesz najważniejsze informacje z dziedziny finansów publicznych, rachunkowości budżetowej i finansowej, prawa podatkowego oraz wybrane elementy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Znajdziesz w nim obszerną bazę artykułów, aktów prawnych, komentarzy praktycznych oraz narzędzia: dokumenty, formularze, kalkulatory.

Ale zyskujesz znacznie więcej…

 


Wsparcie ekspertów

Dzięki Vademecum Głównego Księgowego Administracja masz możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów i specjalistów. W ramach wersji Silver uzyskujesz dostęp do obszernej bazy pytań zadanych przez użytkowników serwisu i udzielonych na nie odpowiedzi. W wersji Gold możesz bezpośrednio skontaktować się z ekstertami z dziedziny finansów publicznych i rachunkowości budżetowej, zadając im pytanie poprzez e-mail.

Zobacz, kto dla nas pisze »

Oszczędność czasu

W jednym miejscu znajdziesz: komplet informacji z dziedziny finansów publicznych i rachunkowości budżetowej, komentarzy eksperckich, praktycznych porad i narzędzi do skutecznej realizacji zadań – nie musisz szukać innych rozwiązań.
Czas dotąd poświęcany na poszukiwanie niezbędnych w codziennej pracy materiałów, możesz wykorzystać na inne, ważne aktywności.

Zapoznaj się z funkcjonalnościami »

Aktualna wiedza

Nie musisz już wyszukiwać informacji o zmianach prawnych w kilku źródłach i weryfikować ich prawdziwości. W serwisie znajdziesz codziennie aktualizowane artykuły, a o planowanych zmianach prawnych poinformujemy Ciebie z wyprzedzeniem.
Podejmujesz decyzje, wspierając się aktualnymi przepisami prawa i minimalizujesz ryzyko pomyłki.

Zobacz, co ostatnio opublikowaliśmy »

Oszczędność pieniędzy

Koniec z wydawniem kroci na regularnie kupowane miesięczniki, poradniki lub roczniki. Informacje niezbędne w codziennej pracy znajdziesz w Vademecum Głównego Księgowego Administracja. Wszystko co potrzebne do realizacji codziennych zadań w jednym miejscu, w jednej cenie.

Zamów bezpłatną prezentację programu »

Na Twoje pytania odpowiadają eksperci:

Adam Błaszko

Członek Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej.

Elżbieta Gaździk

Doświadczona księgowa (licencja Ministerstwa Finansów)

Edward Tomczyk

Biegły rewident, wykładowca akademicki: rachunkowość, finanse, zamówienia publiczne oraz wykładowca w Fundacji Wspierania Samorządności Lokalnej w Polsce i NOT.

Baza wiedzy Vademecum Głównego Księgowego Administracja

Praktycy o Vademecum Głównego Księgowego

 

"Vademecum Głównego Księgowego zawiera aktualizację przepisów niezbędnych finansistom (...) oraz daje możliwość zadawania pytań ekspertom, co jest niezbędne w każdej firmie, nie tylko w biurze rachunkowym, takim jak moje."
Rafał Wójcik Prezes zarządu, BORA Projekt Sp. z o.o. z Warszawy

 

"Praca z Vademecum Głównego Księgowego jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Wydawnictwo zapewnia mi bieżący dostęp do aktualnych przepisów, wyjaśnień oraz szybko udzielanych porad, co dziś jest niezbędne do prawidłowej pracy. Poleciłabym tę publikację wszystkim zajmującym się finansami w firmie (...)."
Halina Jerzyk Dyrektor Finansowy, Ceramika Budowlana LEWKOWO Sp. z o.o. w Lewkowie Starym