Vademecum Głównego Księgowego Administracja to serwis online, w którym obszerną bazę istotnych w Twojej pracy informacji wzbogaciliśmy praktycznymi narzędziami.
Korzystając z serwisu szybko odnajdziesz potrzebne materiały, dokumenty, porady.
 
 

Nowości

W Vademecum znajdziesz wyłącznie aktualne informacje oraz przepisy prawne. Codziennie aktualizujemy bazę informacji i weryfikujemy poprawność już zamieszczonych treści. Możesz mieć pewność, że podejmujesz decyzje zgodne z przepisami prawa.

 
 

Analizy problemów księgowych

Wszystko w jednym miejscu! Powiązane tematycznie, obszerne zbiory dokumentów prawnych dotyczących wybranego przez Ciebie zagadnienia.

W programie znajdziesz:

- przepisy prawne
- dokumenty do edycji
- akty prawne
- wyjaśnienia organów skarbowych
- komentarze specjalistów


Szybko i sprawnie wyszukasz
wszystkie materiały niezbędne do rozwiązania problemu.

 
 

Komentarze specjalistów i poradniki

Aktualne, sprawdzone komentarze ekspertów, które przeprowadzą Cię przez rozwiązanie konkretnego zagadnienia. Komentarze są napisane prostym językiem, dzięki czemu są praktyczne i z powodzeniem mogą być wykorzystywane w codziennej praktyce.

 
 

Baza pytań i odpowiedzi

Korzystaj z wiedzy i doświadczenia specjalistów! W bazie ponad 60 000 odpowiedzi udzielonych na pytania użytkowników możesz sprawdzić, jakie rozwiązania w trudnych i problematycznych sytuacjach rekomendują eksperci.

 
 

Wskaźniki, kalkulatory, indeksy

Zestaw praktycznych narzędzi, które pomogą przeprowadzić rozliczenia i analizy problemów.

 
 

Wzory dokumentów

Gotowe do wykorzystania edytowalne wzory pism, umów, deklaracji i formularzy z zakresu rachunkowości, prawa podatkowego i prawa pracy potrzebne zarówno do prawidłowej organizacji pracy w dziale księgowym, jak i w kontaktach z urzędem skarbowym i kontrahentami. Oszczędzaj czas, już nie musisz szukać i przygotować samodzielnie dokumentów. Dajemy Ci gotowe do wykorzystania wzory!

 

Praktycy o Vademecum Głównego Księgowego

 

"Vademecum Głównego Księgowego zawiera aktualizację przepisów niezbędnych finansistom (...) oraz daje możliwość zadawania pytań ekspertom, co jest niezbędne w każdej firmie, nie tylko w biurze rachunkowym, takim jak moje."
Rafał Wójcik Prezes zarządu, BORA Projekt Sp. z o.o. z Warszawy

 

"Praca z Vademecum Głównego Księgowego jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Wydawnictwo zapewnia mi bieżący dostęp do aktualnych przepisów, wyjaśnień oraz szybko udzielanych porad, co dziś jest niezbędne do prawidłowej pracy. Poleciłabym tę publikację wszystkim zajmującym się finansami w firmie (...)."
Halina Jerzyk Dyrektor Finansowy, Ceramika Budowlana LEWKOWO Sp. z o.o. w Lewkowie Starym