Serwis w nowym wydaniu

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy LEX korzystanie z programu stało się wygodniejsze. Szybko znajdziesz niezbędne informacje i dokumenty!

Zamów prezentację

Vademecum Dyrektora Finansowego dla najbardziej wymagających klientów

Komplet informacji prawnej oraz unikalnych analiz praktycznych problemów związanych z międzynarodowymi standardami rachunkowości i sprawozdawczości finansowej, rachunkowości zarządczej, a także analizą finansową i procesem windykacji.

Zamów prezentację

Praktycznie, rzetelnie i na czas

W programie dostępne są praktyczne case study wraz z aktywnymi formularzami z zakresu metod analizy finansowej oraz zarządzania finansami na rzeczywistych danych finansowych - masz możliwość samodzielnej analizy własnego przedsiębiorstwa.

Zamów prezentację

Czym jest Vademecum Dyrektora Finansowego?

Vademecum Dyrektora Finansowego to publikacja elektroniczna w przyjazny dla użytkownika sposób prezentująca informacje z zakresu analizy finansowej, rachunkowości, prawa podatkowego oraz  wybranych elementów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych.

 

 

Niezbędna wiedza

W serwisie zostały zebrane wszystkie niezbędne materiały, komentarze, przepisy i zagadnienia, a także wskazówki rozwiązania problemów dotyczących analizy finansowej, rachunkowości, prawa podatkowego oraz wybranych elementów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych. Nie musisz szukać informacji nigdzie indziej ani potwierdzać ich prawdziwości w kilku źródłach.

Dowiedz się więcej o Vademecum Dyrektora Finansowego >>

Indywidualne doradztwo

Korzystając z serwisu możesz liczyć na pomoc ekspertów udzielających porad telefonicznie lub drogą mailową. Eksperci Vademecum Dyrektora Finansowego to doradcy podatkowi i biegli rewidenci, posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne. Ich wiedza i doświadczenie gwarantują praktyczność, rzetelność oraz pewność udzielanych informacji.

Dowiedz się więcej o Vademecum Dyrektora Finansowego >>

Centrum Pomocy Profesjonalisty

Vademecum Dyrektora Finansowego zapewnia dostęp do profesjonalnego serwisu doradczego - Centrum Pomocy Profesjonalisty. Możesz korzystać z fachowego doradztwa telefonicznego, dzięki czemu błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na pytania z zakresu podatków oraz rachunkowości finansowej.

 

 

Eksperci Centrum Pomocy Profesjonalisty

Geliński Piotr

Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Gumola Mariusz

Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

Postrzech Łukasz

Doradca podatkowy, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Baza wiedzy Vademecum Dyrektora Finansowego

Praktycy o Vademecum Dyrektora Finansowego

 

„Dużym plusem serwisu jest możliwość zadawania pytań drogą elektroniczną. Klienci serwisu nie są pozostawieni sami sobie i mogą liczyć na pomoc merytoryczną ze strony redakcji. Z zadowoleniem stwierdzamy, że to najszybsza profesjonalna pomoc, z jakiej dotychczas korzystaliśmy”.
Dyrektor Finansowy, Zakład Automatyki KOMBUD S.A. w Radomiu

 

„Cieszę się, że w razie wątpliwości mam możliwość zwrócenia się do Państwa z prośbą o pomoc.”
Halina Walczak Specjalistka ds. kadrowych, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego we Włocławku