Serwis w nowym wydaniu

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy LEX korzystanie z programu stało się wygodniejsze. Szybko znajdziesz niezbędne informacje i dokumenty!

Zamów prezentację

Vademecum Biegłego Rewidenta

Publikacja elektroniczna skierowana do osób zajmujących się badaniem sprawozdań finansowych, wykonujących usługi audytorskie oraz księgowe.

Zamów prezentację

Z myślą o Audytorach

Vademecum Biegłego Rewidenta zawiera bogatą i odpowiednio skatalogowaną ofertę unikalnych analiz podatkowych i księgowych związanych z wykonywaniem zawodu biegłego rewidenta, w tym unikalne omówienia Międzynarodowych Standardów Rewizji Finansowej oraz wzory i formularze dokumentów niezbędnych w pracy biegłego rewidenta.

 

Niezbędna wiedza

W serwisie zostały zebrane wszystkie niezbędne materiały, komentarze, przepisy i zagadnienia, a także wskazówki rozwiązania problemów dotyczących podatków i rachunkowości oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Nie musisz szukać informacji nigdzie indziej ani potwierdzać ich prawdziwości w kilku źródłach.

Dowiedz się więcej o Vademecum Biegłego Rewidenta >>

Oszczędzasz pieniądze

Otrzymujesz komplet informacji prawnej, komentarzy eksperckich, praktycznych porad i narzędzi do skutecznej realizacji zadań – nie musisz szukać innych rozwiązań, usług firm doradczych czy informacji na stronach urzędów. Wszystko co ważne i potrzebne znajdziesz w Vademecum Biegłego Rewidenta.

Dowiedz się więcej o Vademecum Biegłego Rewidenta >>

Baza wiedzy Vademecum Biegłego Rewidenta