Vademecum Biegłego Rewidenta to codziennie aktualizowany o nowe artykuły i porady program online. Obszerną bazę wiedzy wzbogaciliśmy praktycznymi narzędziami, które pomagają realizować codzienne zadania.
 
 

Analizy problemów

Wszystko w jednym miejscu! Powiązane tematycznie, obszerne zbiory dokumentów prawnych dotyczących wybranego przez Ciebie zagadnienia. Szybko i sprawnie wyszukasz wszystkie materiały niezbędne do rozwiązania problemu.

  • - przepisy prawne
  • - dokumenty do edycji
  • - akty prawne
  • - wyjaśnienia organów skarbowych
  • - komentarze specjalistów

 

Szybko i sprawnie wyszukasz wszystkie materiały niezbędne  do rozwiązania problemu.

 
 

Linie orzecznicze

Działaj zgodnie z aktualnymi przepisami! Dokumenty, w których znajdziesz prezentację istniejących poglądów interpretacyjnych organów orzeczniczych na temat określonego zagadnienia. Autorzy artykułów najpierw opisują istotę problemu, a następnie wskazują różnice między kilkoma liniami orzeczniczymi oraz ryzyka wiążące się z zastosowaniem każdej z nich.

 
 

Pytania i odpowiedzi

Korzystaj z doświadczenia innych! Baza zadanych przez klientów pytań wraz z odpowiedziami ekspertów – ponad 30 000 pytań z zakresu podatków, rachunkowości i prawa pracy.

 
 

Wzory dokumentów

Wzory dokumentów Usprawniaj swoją pracę! Gotowe do pobrania dokumenty potrzebne w pracy biegłego rewidenta: formularze GUS, ZUS, KRS oraz wzory pism, umów, formularzy podatkowych w formie:

- do przejrzenia (pdf)
- do wypełnienia (doc)
- do obliczeń (xls).

 

Baza wiedzy Vademecum Biegłego Rewidenta